Jaworznicki TBS wyróżniony

1 lipca 2015, 09:04

"Strefa Gospodarki" - dodatek do ogólnopolskiego dziennika "Rzeczpospolita" - opublikował wyniki rankingu Towarzystw Budownictwa Społecznego. Na blisko 300 jednostek tego rodzaju - Jaworznickie TBS zajęło siódmą lokatę, plasując się tuż za za m.in. TBS-em z Poznania, Katowic czy Warszawy.

- To kolejne wyróżnienie naszej działalności bardzo nas cieszy, ale przyjmujemy je z pokorą, bo tak naprawdę chcemy się koncentrować na naszych inwestycjach i klientach - komentuje Janusz Łach, prezes JTBS.

Obecnie Spółka realizuje inwestycję z mieszkaniami na własność i wynajem na Osiedlu przy ul. św. Wojciecha i przygotowuje się do kolejnych przedsięwzięć takich jak budowa mieszkań na wynajem nad pawilonem handlowym Słoneczna oraz na projektowanym właśnie Osiedlu SFERA.

- Zainteresowanie naszą ofertą jest duże, a wśród naszych klientów jest wiele osób, które przyjeżdżając spoza Jaworzna i właśnie tu chcą się osiedlić, bo uważają nasze miasto za atrakcyjne na tle sąsiednich lokalizacji - dodaje prezes Łach.