JTBS nie zwalnia tempa!

14 października 2015, 08:24

Na przełomie września i października Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oddało do użytku 40 nowych mieszkań na własność zbudowanych w dzielnicy Jaworzna - Warpie. Jest to kolejny etap realizowanej od 2013 r. inwestycji pn. "Osiedle przy ul. św. Wojciecha".

- Zainteresowanie lokalami w II etapie było tak duże, że zostały one sprzedane w 100 procentach już na 3 miesiące przed terminem wydania kluczy - wspomina Janusz Łach, prezes JTBS Sp. z o. o.

Obecnie w tej lokalizacji trwa jeszcze budowa etapu III na wynajem i IV na własność.

- Jeśli chodzi o mieszkania na wynajem mamy na tą chwilę jeszcze 3 wolne lokale dwupokojowe - dodaje prezes Łach. - Przez cały czas prowadzimy sprzedaż mieszkań w realizowanym teraz IV etapie, gdzie zainteresowani znajda jeszcze lokale 1, 2 i 3 pokojowe.

Spółka nie zwalnia tempa, bo już kończy procedurę formalno-prawną dotycząca projektu osiedla "Sfera". W kolejce inwestycji do zrealizowania czeka także, ciesząca się dużym zainteresowaniem, modernizacja i przebudowa pawilonu handlowego "Słoneczna".

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek