Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS-ie

18 listopada 2015, 08:08

W ramach Tygodnia Przedsiębiorcy, który odbywać się będzie od 23 do 27 listopada, Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Jaworznie przygotował seminaria, szkolenia oraz dyżury ekspertów.

Oprócz specjalistów ZUS-u, z którymi będzie się można konsultować od godz. 8.00 do 15.00, dyżurować będą również eksperci innych instytucji. W Inspektoracie w Jaworznie od godz.10.00 do 14.00 obecni będą przedstawiciele: 23 listopada - Urzędu Skarbowego, 24 listopada - Powiatowego Urzędu Pracy, 25 listopada - Jaworznickiej Agencji Rozwoju Lokalnego i 26 listopada - Urzędu Miejskiego. Dla przedsiębiorców przygotowano również liczne poradniki i ulotki. Warto po nie sięgnąć, ponieważ zawierają informacje o najnowszych przepisach prawnych oraz tych, które wkrótce wejdą w życie.

Jaworznicki ZUS przygotował również seminaria. Ich tematyka to: "Rozpoczynasz prowadzenie działalności - poznaj swoje prawa i obowiązki", "Rozliczanie i wypłata świadczeń", "Jakość danych, a rozliczenie konta". Dokładne terminy  znajdują się na stronie internetowej www.zus.pl.

Wszyscy zainteresowani będą mogli również wziąć udział w seminarium internetowym tzw. webinbarium przygotowanym przez Centralę ZUS.W jego trakcie i po zakończeniu zainteresowani będą mogli przez ok. 2 godziny zadawać pytania ekspertom. Pytania wraz z odpowiedziami przesłane zostaną na wskazany adres e-mail. Dokładnej godziny rozpoczęcia webinarium należy szukać na stronie www.zus.pl, w zakładce Tydzień Przedsiębiorcy.