Informacja o ruchu w centrum

18 listopada 2015, 14:20

W piątek, 20 listopada br. nastąpi otwarcie długo wyczekiwanej przez mieszkańców inwestycji jaką jest galeria handlowa w centrum miasta. Służby miejskie przygotowują się na ewentualny wzmożony ruch samochodowy i pieszy. Dynamiczna sytuacja może skutkować wprowadzeniem dodatkowych rozwiązań drogowych, które ułatwią mieszkańcom dotarcie do miejsc docelowej podróży.

W ramach potencjalnie prowadzonych działań, funkcjonariusze policji i straży miejskiej mogą kierować ruchem kołowym i pieszym na newralgicznych skrzyżowaniach w centrum miasta i pobliskiej okolicy. Uczestnicy ruchu przemieszczający się w rejonie centrum Miasta mogą zostać skierowani poza ścisłe jego centrum. Zachęcamy mieszkańców do skorzystania z komunikacji publicznej.