Pracownicy urzędu na międzynarodowej konferencji

1 grudnia 2015, 12:00

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Jaworznie aktywnie uczestniczą w wielu konferencjach i sympozjach naukowych. Dzięki takiej wymianie wiedzy i doświadczeń, liczne gremia doceniają rozwiązania stosowane w Urzędzie Miejskim w Jaworznie.

Podczas odbywającej się 26 i 27 listopada br. w Zabrzu, V Międzynarodowej Konferencji "Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi", nasz urząd był reprezentowany przez Sekretarz Miasta Ewę Sidełko-Paleczny oraz pracowników Wydziału Organizacyjnego i Kadr - Annę Swatek i Mariolę Dudek. Referat nt. komunikacji wewnętrznej w Urzędzie Miejskim w Jaworznie zaprezentowany przez Annę Swatek i Mariolę Dudek został przyjęty przez uczestników z dużym uznaniem i podkreśleniem profesjonalizmu przygotowania oraz wdrożenia rozwiązań.

Prelegentami i gośćmi Konferencji byli m.in.: Małgorzata Mańka-Szulik - Prezydent Miasta Zabrze, Elizabeth Moisy - Sekretarz Generalny Europejskiej Federacji Dyrektorów Naczelnych (Sekretarzy) Samorządów (UdiTE), dr Tomasz Potkański - Z-ca Dyrektora Biura Związku Miast Polskich, dr hab. inż. Anna Michna - prof. nzw. Politechnika Śląska, Nicola Leoni - Burmistrz Gazoldo degli Ippoliti, Lombardia; Sekretarze Miast Zabrza, Rzeszowa i Koszalina, przedstawiciele sektora prywatnego zajmujący się branżowo strategiami zarządzania zasobami ludzkimi.

ObrazekObrazek