Jaworzno na Investfield 2012

21 listopada 2012, 10:12

Podczas trwającego w Poznaniu Salonu Nieruchomości i Inwestycji INVESTFIELD, przedstawiciele samorządów lokalnych prezentują oferty swoich regionów. Także Jaworzno  przedstawia tam swoja propozycję inwestycyjną oraz potencjał gospodarczy miasta. Targi potrwają do 23 listopada a udział w prestiżowej imprezie wystawienniczej jest częścią trwającej kampanii wizerunkowej, realizowanej pod hasłem "Jaworzno. Daj się wciągnąć".

Udział w salonie INVESTFIELD umożliwia skuteczne dotarcie do docelowej grupy klientów - wykonawców i deweloperów, oraz inwestorów z różnorodnych dziedzin: powierzchni biurowych, sieci handlowych, powierzchni przemysłowych i technologicznych oraz branży hotelowej i sanatoryjnej.

- Miasto w swojej ofercie inwestycyjnej posiada łącznie około 100 hektarów uzbrojonych, dobrze skomunikowanych i objętych zapisami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów inwestycyjnych - wyjaśnia Anna Mocała-Kalina, naczelnik Wydziału Rozwoju i Polityki Gospodarczej.

Z ofertą inwestycyjną Jaworzna, jego atutami, proponowanymi ulgami i zwolnieniami dla przedsiębiorców można zapoznać się na stoisku miasta, ulokowanym w pawilonie nr 7 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

W tym samym czasie, co Salon Nieruchomości i Inwestycji INVESTFIELD odbywają się Targi Produktów i Usług dla Samorządów Lokalnych GMINA. Wydarzenia te uzyskują coraz większą renomę i uznanie. Jaworzno po raz drugi uczestniczy w tych promocyjnych przedsięwzięciach.