Tereny inwestycyjne na sprzedaż!

7 listopada 2016, 09:33

Strefa Przemysłowa II

Strefa "Przemysłowa II"

Szukasz działki na uruchomienie lub rozwój swojej działalności gospodarczej? Jaworzno oferuje kolejne atrakcyjne działki w Strefie "Przemysłowa II"!

Atrakcyjne w pełni uzbrojone działki, posiadające sieć infrastruktury technicznej i dobrze skomunikowane a dużymi ośrodkami przemysłowymi. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działki te przeznaczone są pod zabudowę produkcyjno-usługową.

Zobacz, co oferuje Jaworzno - http://bip.jaworzno.pl/Article/get/id,29843.html

***

Strefa "Przemysłowa II" to blisko 8-hektarowy teren, który został podzielony na kilkanaście pól inwestycyjnych o powierzchni od 2000 m2 - 10 000 m2. Właścicielem wszystkich nieruchomości jest Miasto Jaworzno. Działki posiadają miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego i znajdują się w strefie oznaczonej jako tereny pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny oraz tereny zabudowy usługowej.

Szczegółowych informacji dotyczących aktualnej oferty inwestycyjnej Miasta Jaworzna udziela Referat Rozwoju i Obsługi Inwestorów Urzędu Miejskiego w Jaworznie znajdujący się przy Placu Górników 5:
tel. 32 6181 712, 32 6181 884
e-mail: rg@um.jaworzno.pl