"Miasta Idei" już jutro!

13 marca 2017, 11:48

Już jutro - we wtorek, 14 marca - w ramach projektu "Miasta Idei" - w Jaworznie odbędzie się debata pod tytułem "Jaworzno liderem e-mobility". "Miasta Idei" to próba wypracowania najlepszych pomysłów i dobrych praktyk dla miast województwa śląskiego, a także doskonała okazja, by podyskutować i wymienić opinie między władzami miast, ekspertami i mieszkańcami.

W debacie wezmą udział:

• Paweł Silbert - prezydent Jaworzna
  • Zenon Torba - wiceprezes PKM Jaworzno
  • Rafał Zajas - regionalny dyrektor sprzedaży w firmie Solaris Bus and Coach
  • prof. Jakub Bernatt - dyrektor Instytutu Napędów i Maszyn Elektrycznych "Komel"
  • Jędrzej Dąbrowski - dyrektor Ele - DriveCo
  • Kacper Winiarczyk - dyrektor generalny Uber Polska
  • Anna Badeńska - Urząd Miasta Wrocław

Podczas konferencji paneliści będą dyskutować m.in. o tym, czy przyszłość w dziedzinie e-mobility to już teraźniejszość. Zastanowimy się również nad tym, co należy zrobić, by Jaworzno nadal było krajowym liderem w tej kwestii. Ponadto porozmawiamy także o korzyściach, kosztach i wyzwaniach jakie niesie ze sobą e–mobilność oraz jakie są warunki i ograniczenia w inwestowaniu w tego rodzaju rozwiązania.

Konferencja odbędzie się we wtorek, 14 marca w godz. 12:30-14:00 w Teatrze Sztuk w Jaworznie (ul. Mickiewicza 2). Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!