Praca dla młodych - jak to robimy w Jaworznie

9 marca 2018, 14:34

Praca dla młodych - jak to robimy w Jaworznie

Dzisiaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się organizowana przez Powiatowy Urząd Pracy konferencja pod nazwą "Praca dla młodych - jak to robimy w Jaworznie".

W konferencji uczestniczył Stanisław Szwed, Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a także prezydent Paweł Silbert wraz z zastępcami - Moniką Bryl i Tadeuszem Kaczmarkiem, posłowie na Sejm RP - Ewa Malik, Waldemar Andzel i Dariusz Starzycki, radna Sejmiku Maria Materla oraz przedstawiciele jaworznickich pracodawców. Pomysłodawcą i organizatorem konferencji jest Dyrektor PUP w Jaworznie Łukasz Curyło.

Podczas konferencji przedsiębiorcy opowiadali o współpracy z jaworznickim Powiatowym Urzędem Pracy, a sam urząd mógł pochwalić się dostrzeżonymi na szczeblu krajowym sukcesami w aktywizacji zawodowej młodych ludzi. W trakcie wydarzenia odbył się również panel dyskusyjny, w którym uczestniczyli jaworzniccy przedsiębiorcy, Młodzieżowa Rada Miasta oraz Jaworznickie Forum Doradztwa Zawodowego.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek