II Forum Doradztwa Zawodowego

5 kwietnia 2018, 14:05

II Forum Doradztwa Zawodowego

Jaki zawód wybrać? Z jakimi kompetencjami i kwalifikacjami są obecnie poszukiwani pracownicy? Jakie posiadasz predyspozycje zawodowe, które powinieneś wykorzystać w budowaniu ścieżki zawodowej? Odpowiedź na te pytania będzie można poznać już 14 kwietnia podczas indywidualnych konsultacji zorganizowanych w ramach II Regionalnego Forum Doradztwa Zawodowego.

Forum jest imprezą adresowaną przede wszystkim do uczniów stojących przed wyborem zawodu oraz ich rodziców. Doradcy zawodowi z Urzędu Pracy udzielą w tym dniu  bezpłatnych konsultacji w zakresie wymagań stawianych przez lokalnych pracodawców, przeprowadzą badania predyspozycji zawodowych oraz pomogą w wyborze zawodu.

Konsultacje będą udzielane w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie (Rynek Główny 17) w godzinach 9.00-12.00. Więcej informacji o forum można uzyskać telefonicznie 32 / 618 19 12.

Warto przyjść i skorzystać z bezpłatnych porad zawodowych.