Targi Pracy już 27 września

18 września 2018, 09:43

Targi Pracy już 27 września

Prezydent Miasta Jaworzna oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie zapraszają do udziału w Targach Pracy, które odbędą się 27 września 2018r. w godz.: 12:00 - 16:00. Tym razem wydarzenie będzie miało miejsce w Galerii Galena w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 59.

Na Targach będą uczestniczyć m.in.: AMAZON Sp. z o.o., Linter Mining Sp. z o.o., GILEM Sp. z o.o. , Hilton Foods Poland, Mc Donalds, Komenda Miejska Policji,  Powiatowe Urzędy Pracy, Ośrodki Szkoleniowe, Agencje Zatrudnienia oraz eksperci rynku pracy.

Osoby poszukujące zatrudnienia lub planujące zmienić dotychczasową pracę będą mieli możliwość:

• zapoznać się z aktualną ofertą rynku pracy,
  • pozyskać kontakty z pracodawcami,
  • przeprowadzić bezpośrednią rozmowę z potencjalnym pracodawcą,
  • skorzystać z porad doradców zawodowych w zakresie m.in.: opracowania dokumentów aplikacyjnych, wykonania kwestionariusza zainteresowań zawodowych czy planowania i rozwoju swojej drogi zawodowej;

Natomiast dla Pracodawców i Przedsiębiorców będzie to okazja by:

• przedstawić swoje oferty pracy,
  • przeprowadzić bezpośrednią rozmowę z potencjalnymi pracownikami,
  • promować swoją działalność;
  • budować wizerunek firmy,
  • pozyskać partnerów biznesowych.

Pracodawcy, poszukujący pracowników mogą zgłosić swój udział telefonicznie.: 32 61 81 921 lub poprzez e-mail: posrednictwo@pup-jaworzno.pl