Mobilny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich

10 maja 2019, 11:43

Mobilny Punkt Informacji o Funduszach Europejskich

21 maja br. w godz. 12:00 - 14:30 w budynku "D" Urzędu Miejskiego (Plac Górników 5, pok. 117, I piętro), odbędą się konsultacje z ekspertem w zakresie możliwości uzyskania wsparcia w ramach Funduszy Europejskich dla organizacji pozarządowych.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych zainteresowanych pozyskaniem wsparcia z Funduszy Europejskich w 2019 roku. Podczas konsultacji zostaną omówione możliwości wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, a także wybrane elementy z programów krajowych (m.in. Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój).

Ze względów organizacyjnych na spotkanie obowiązuje wcześniejsza rejestracja, która trwa do 20 maja (do godziny 14:00). Osoby zainteresowane udziałem proszone są o rejestrację telefoniczną pod nr tel. 32 6181 713 lub mailową: invest@um.jaworzno.pl

Udział w konsultacjach jest bezpłatny.