Zdobądź wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej

28 maja 2019, 14:19

Spotkanie odbędzie się 3 czerwca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Urząd Miejski w Jaworznie oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach zapraszają na spotkanie informacyjne dot. możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich na rozpoczęcie działalności gospodarczej, które odbędzie się 3 czerwca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Spotkanie poświęcone będzie omówieniu możliwości wsparcia osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej w perspektywie 2014-2020.

• Termin: poniedziałek, 3 czerwca 2019 r.
  • Godziny spotkania: 10.00-13.00
  • Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie, Rynek Główny 17
  • Tematyka spotkania: Zapoznanie się z ofertą funduszy unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej ze szczególnym uwzględnieniem Działania 7.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014 - 2020 oraz z krajowego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
  • Zasady rekrutacji: Rekrutacja trwa do 31 maja (do godziny 13:00). Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza https://rpo.slaskie.pl/register/form/316

Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY! Zapraszamy!