Z korzyścią dla przedsiębiorców – spotkanie z RIG

7 czerwca 2019, 13:41

Prezydent Miasta Jaworzna zaprasza przedsiębiorców na spotkanie dot. współpracy na wyższym poziomie i partnerstwa instytucji regionalnych w biznesie. W poniedziałek 10 czerwca w Jaworznie będziemy gościć Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej Tomasza Zjawionego. Główne tematy to współpraca przy budowaniu regionalnych i krajowych misji gospodarczych, zasad funkcjonowania Polskich Stref Inwestycyjnych oraz przedsięwzięć, w których mogą uczestniczyć jaworznickie przedsiębiorstwa.

Już w najbliższy poniedziałek, 10 czerwca o godz. 14.00 w budynku głównym Urzędu Miejskiego w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 33 odbędzie się spotkanie z Tomaszem Zjawionym, prezesem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Podczas konferencji przedstawiciele lokalnego środowiska biznesu będą mogli zapoznać się z prelekcją prezesa RIG-u, który wyjaśni cele i sposób działalności tej jednej z najprężniej działających organizacji samorządu gospodarczego w kraju.

Ważnymi punktami będą przedstawienie roli i oddziaływania współpracy międzynarodowej na biznes, wskazanie atrakcyjnych kierunków i rynków zagranicznych oraz wspólnych obszarów przy tworzeniu misji gospodarczych. Przybliżone zostaną również zasady funkcjonowania stref ekonomicznych po wprowadzeniu ustawy pn. Polska Strefa Inwestycji i korzyści wynikających z jej oddziaływania.

Serdecznie zapraszamy  na spotkanie, które będzie świetną okazją do integracji jaworznickich przedsiębiorców z przedstawicielami gminy oraz regionalnego samorządu gospodarczego. W każdym z tematów przewidziana jest dyskusja. Udział w konferencji jest otwarty.

Sala obrad Urzędu Miejskiego w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 33

Poniedziałek, 10 czerwca 2019

• godz. 14.00 Otwarcie konferencji, powitanie gości
  • godz. 14.05 Wystąpienie Pawła Silberta, prezydenta Jaworzna