"Twój Dom, Twoje Otoczenie"

18 marca 2013, 09:10

Tradycyjnie już na początku wiosny w Jaworznie odbywają się Targi Budownictwa pod hasłem "Twój Dom, Twoje Otoczenie". Tegoroczna edycja rozpocznie się 23 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS. Podczas dwudniowej imprezy swoją ofertę zaprezentuje blisko 80 wystawców z województwa śląskiego.

Impreza w swojej ofercie obejmie branżę ogólnobudowlaną, wykończeniową oraz usługową. Dzięki ciekawym prezentacjom firm, zwiedzający będą mogli trafić do fachowców oraz uzyskać właściwe informacje odnośnie swoich potrzeb budowlanych czy remontowych. Ponadto odwiedzający będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanych na targi rabatów. Imprezę warto odwiedzić, ponieważ właśnie tutaj w jednym miejscu i czasie można porównać produkty, negocjować ceny, a nawet podpisać zamówienia. Dodatkowo uczestnicy targów będą mogli liczyć na liczne materiały informacyjne, pokazy, konkursy oraz prezenty niespodzianki.

Przypomnijmy - pierwsza edycja Jaworznickich Targów odbyła się w 1998 r. Na przestrzeni tych kilku lat impreza zmieniała się. Każdorazowo prezentują się nowi wystawcy, targom przybyły imprezy towarzyszące. Zmienił się również charakter zwiedzających. Teraz są to osoby ściśle zainteresowane branżą, budujące się lub remontujące. Nadal targi odwiedzają całe rodziny, głównie w niedzielę.

Jaworznickie targi odbywają się na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80. Posiadają łączną powierzchnię wystawienniczą 900 m2. W czasie dwóch dni - w sobotę i niedzielę odwiedza je średnio 5 tys. osób. Targom towarzyszą liczne atrakcje. I tak na przykład sposoby zabezpieczeń okien i drzwi przed włamaniem prezentowała lokalna policja, na scenie odbywały się pokazy odzieży roboczej, skórzanej przygotowywane przez profesjonalną agencję modelek. Wielokrotnie niespodzianki przygotowywały banki, były to występy szczudlarzy, mimów. Zawsze mogą liczyć na atrakcje dzieci. Wystawcy przygotowują dla nich balony, słodycze oraz dmuchane zamki.

Nadchodzące targi będą czynne w godzinach:

• 23 marca (sobota) - 10.00 - 18.00
  • 24 marca (niedziela) - 10.00 - 17.00

Honorowy patronat nad Jaworznickimi Targami "Twój Dom, Twoje Otoczenie" objął Prezydent Miasta Jaworzna.
Więcej na www.promocja-targi.pl