Infokiosk na komendzie

26 marca 2013, 08:20

Komenda Miejska Policji w Jaworznie została wyposażona w nowoczesny infokiosk. Urządzenie znajduje się w poczekalni budynku. Teraz każda osoba odwiedzająca komendę będzie mogła bezpłatnie przeglądać strony internetowe m.in. jednostek państwowych i samorządowych.

Teraz osoby oczekujące w poczekalni jaworznickiej komendy mogą bezpłatnie skorzystać z internetu. Za pośrednictwem zainstalowanego urządzenia, zainteresowani mają możliwość przeglądania stron, w tym np. internetowej strony policyjnej.

Inwestycja została zrealizowana w zakresie działania "Rozwój elektronicznych usług publicznych" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013, którego głównym celem jest tworzenie warunków dla sprawnego rozwoju społeczeństwa informacyjnego. Publiczne punkty dostępu mają służyć między innymi popularyzacji internetu, jako wygodnego źródła aktualnych informacji i usług świadczonych przez organy administracji publicznej drogą elektroniczną.

Więcej na www.jaworzno.slaska.policja.gov.pl