Nabór wniosków o pożyczki dla mikrofirm

2 kwietnia 2020, 08:25

Tarcza Antykryzysowa

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie ogłasza nabór wniosków o udzielenie pożyczki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcy w ramach tzw. "tarczy antykryzysowej".

1. Wnioski Pracodawców są przyjmowane od 1 kwietnia 2020 r.
  2. Wnioski należy przesyłać wyłącznie:
  • pocztą tradycyjną lub przesyłką kurierską na adres: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie, ul. Północna 9b, 43-600 Jaworzno lub
  • w formie elektronicznej z certyfikowanym podpisem elektronicznym lub za pośrednictwem ePUAP na adres urzad@jaworzno.praca.gov.pl lub
  • za pośrednictwem platformy praca.gov.pl

WAŻNE!
Przed wypełnieniem i złożeniem wniosku należy zapoznać się z "Zasadami ubiegania się o środki Funduszu Pracy na uzyskanie pożyczki dla mikroprzedsiębiorcy".

Niezbędne dokumenty, w tym zasady ubiegania sie o pożyczkę, wzór wniosku oraz umowy pożyczkowej dostępne na stronie

Szczegółowe informacje można uzyskać u pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Jaworznie:

Więcej na www.jaworzno.praca.gov.pl