Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Działka pod inwestycję deweloperską na sprzedaż

25 sierpnia 2020, 14:25

Działka pod inwestycję deweloperską na sprzedaż

Działka pod inwestycję deweloperską na sprzedaż

Początkiem września w Urzędzie Miejskim w Jaworznie odbędzie się ustny przetarg nieograniczony dotyczący sprzedaży kompleksu działek o łącznej powierzchni 11 330 m2 zlokalizowany w rejonie ul. Kołłątaja i Wandy w Jaworznie. Działki stanowiące przedmiot przetargu przeznaczone są do zabudowy, w szczególności z myślą o budowie spójnego przestrzennie i architektonicznie osiedla domów jednorodzinnych.

Kompleks zlokalizowany jest w śródmieściu, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa (w odległości ok. 300 m). Zaletą nieruchomości jest również doskonały dostęp do dobrze rozwiniętej sieci drogowej (bezpośrednie połączenie z Obwodnicą Północną Śródmieścia) oraz infrastruktury rowerowej (nieopodal przebiega trasa rowerowa prowadząca do GEOsfery i Parku Gródek, a także do centrum miasta). Ścisłe centrum miasta (Rynek, Planty, galeria handlowa, centrum przesiadkowe) w zasięgu 15-minutowergo spaceru (1 km).

Ustny przetarg nieograniczony odbędzie się 9 września 2020 r. Wpłaty wadium, które upoważnia do udziału w przetargu należy dokonać najpóźniej do 2 września br.

Szczegółowe informacje są dostępne na www.invest-in-jaworzno.pl