Nowe wsparcie w ramach Tarczy Antykryzysowej

1 lutego 2021, 09:37

Nowe wsparcie w ramach Tarczy Antykryzysowej

1 lutego 2021 r. Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie ogłosił nabór wniosków o udzielenie dotacji na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikro i małemu przedsiębiorcy prowadzących działalność w określonych branżach. Ważne! Jednym z warunków uzyskania dotacji jest prowadzenie na dzień 30 listopada 2020 r. działalności gospodarczej.

Wniosek o dotacje będzie można składać wyłącznie w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy praca.gov.pl.

Przed wypełnieniem i złożeniem wniosku należy zapoznać się z "Zasadami udzielania dotacji dla mikroprzedsiębiorców i małych przedsiębiorców określonych branż na podstawie rozporządzenia".

Zadzwoń i upewnij się czy to wsparcie jest dla Ciebie! Infolinia: 32/ 61 81 937.

Podstawa prawna: rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie wsparcia uczestników obrotu gospodarczego poszkodowanych wskutek pandemii COVID-19 (Dz.U. poz. 152).