Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

#PRACA #PASJA #WAKACJE w centrum Jaworzna! - Wakacyjne Targi Pracy

28 czerwca 2021, 15:30

#PRACA #PASJA #WAKACJE w centrum Jaworzna! - Wakacyjne Targi Pracy

#PRACA #PASJA #WAKACJE w centrum Jaworzna! - Wakacyjne Targi Pracy

W poniedziałek, 28 czerwca 2021 r. odbyły się Wakacyjne Targi Pracy. Krajowe i zagraniczne oferty pracy, wolontariat, wymiana kulturowa, projekty dla młodych, ciekawe prelekcje czy stoiska eksperckie, to tylko niektóre propozycje, które prezentowano na jaworznickim Rynku.

W minionym roku, ze względu na pandemię, od lat organizowane Targi Pracy musiały zostać odwołane. Dlatego z chwilą luzowania obostrzeń jaworznicki Urząd Pracy podjął decyzję o organizacji wydarzenia tworzącego płaszczyznę, na której mieszkańcy nie tylko Jaworzna, będą mogli sięgnąć po ofertę zarówno Urzędu Pracy jak i Ochotniczych Hufców Pracy, Młodzieżowych Centrów Kariery, Agencji Zatrudnienia czy Pracodawców.

WAKACYJNE TARGI PRACY #PRACA #PASJA #WAKACJE to inicjatywa adresowana szczególnie do absolwentów, osób młodych uczących się dziennie, zaocznie i wieczorowo, którzy w trakcie przerwy wakacyjnej chcą podjąć pracę lub zrobić coś ciekawego i pożytecznego.

W programie Targów znalazły się m.in. panel poświęcony tematowi: "Zawód z pasją - czyli jak pasja staje się pracą", w którym wzięli udział:
    • Monika Szlósarczyk - zdobywczyni złotych medali na arenie międzynarodowej w dziedzinie stylizacji paznokci oraz
    • Łukasz Trafiałek - finalista XII edycji programu Mam Talent.

To jaworznianie, którzy osiągnęli niecodzienne sukcesy, a swoją przygodę z biznesem rozpoczynali ze wsparciem Urzędu Pracy.

Dla tych, którzy jeszcze nie spisali się w Narodowym Spisie Powszechnym, przygotowane było stoisko, przy którym w 10 minut można było wywiązać się z tego obowiązku.

Zwieńczeniem tegorocznych Targów Pracy był akrobatyczny pokaz z udziałem ACRO STUDIO z Katowic pod przewodnictwem Łukasza Trafiałka.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek