V Jaworznicki Dzień dla Biznesu

15 listopada 2021, 07:59

V Jaworznicki Dzień dla Biznesu

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie zaprasza na jubileuszową V edycję Jaworznickiego Dnia dla Biznesu pod hasłem "FIRMA W TRENDACH". Spotkanie odbędzie się 18 listopada 2021r. w formule online. Współorganizatorami przedsięwzięcia są Urząd Miejski w Jaworznie oraz Jaworznicka Izba Gospodarcza.

Dynamiczny rynek pracy stawia przed firmami coraz więcej wymagań ale daje również nowe możliwości. Celem tegorocznej edycji Jaworznickiego Dnia dla Biznesu jest przybliżenie uczestnikom najnowszych trendów w biznesie, które wpływają na wizerunek firmy i jej pozycję rynkową.

"FIRMA W TRENDACH" - hasło przewodnie tegorocznej edycji kryje w sobie m.in.: wsparcie przedsiębiorców w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, cyberbezpieczeństwo, aspekty rekrutacji, biznesowy savoir vivre czy poradnictwo zawodowe na miarę XXI wieku. Udział w V Jaworznickim Dniu dla Biznesu umożliwi zdobycie oraz wymianę informacji ze specjalistami z wielu dziedzin.

Wśród prelegentów wielu ekspertów z całej Polski, m.in.:

• dr Katarzyna Klimkiewicz - doktor nauk ekonomicznych na Wydziale Zarządzania AGH,
  • Przemysław Ruchlicki - Zastępca Dyrektora w Biurze Polityki Gospodarczej Krajowej Izby Gospodarczej;
  • Michał Dąbrowski - Wiceprezesa Regionalnej Izby Gospodarcze w Katowicach;
  • Karolina Kubista - adwokat w Kancelarii JKP.Legal z Katowic,
  • Michał Nowak - Oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Jaworznie;

Ponadto, podczas wydarzenia przedstawiciele Firm (Tauron Wytwarzanie, INVENTITY FUNDATION, GRUPA Biuro-LAND Sp. z o.o. Sp. K. Jaworzno), przedstawią CSR z praktycznego punktu widzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Jaworznickim Dniu dla Biznesu wszystkie podmioty rynku pracy. Więcej informacji pod nr tel. 32 / 61 81 922.

Zobacz agendę wydarzenia: https://bit.ly/3n83v9p

Zgłoś udział: https://bit.ly/3qvXYM7

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Pawła Silberta - Prezydenta Miasta Jaworzna oraz Dariusza Starzyckiego - Wicemarszałka Województwa Śląskiego.