Porozumienie z Jaworznicką Izbą Gospodarczą

20 czerwca 2013, 08:00

W środę, 19 czerwca miasto podpisało umowę intencyjną z Jaworznicką Izbą Gospodarczą. Dzięki temu w najbliższym czasie zostanie wypracowane porozumienie, które pozwoli określić obszary, zakres i zadania współpracy miasta z przedstawicielami samorządu gospodarczego.

Z inicjatywą nawiązania współpracy wystąpiła Jaworznicka Izba Gospodarcza, a Prezydent Miasta Paweł Silbert zaakceptował tę propozycję, jako szansę na rozwój przedsiębiorczości i współpracę w wielu obszarach gospodarczych. Efektem prowadzonych wcześniej rozmów jest umowa, którą - oprócz prezydenta Silberta, podpisali także Prezes JIG Kazimierz Walasik, Skarbnik JIG Aleksander Broszewski oraz członkowie Zarządu Jaworznickiej Izby Gospodarczej.