Półmetek prac na gruntówkach

2 sierpnia 2013, 09:06

Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów wykorzystują słoneczną pogodę i prowadzą intensywne prace na drogach gruntowych. Dotychczas zmodernizowano już 25 gruntówek z ponad 50 zaplanowanych do remontu w tym roku. Zakres prowadzonych prac osobiście ocenił Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek.

Końcem lipca zakończyły się prace modernizacyjne na ul. Polnej  na Górze Piasku i ul. Wróblewskiego w Szczakowej.

- Brygady remontowe rozpoczęły działania w dzielnicy Dobra na ulicach Zagrody i Podlesie, gdzie aktualnie trwają prace przygotowawcze polegające na układaniu i wyrównywaniu podbudowy, na której w niedługim czasie zostanie rozścielona nawierzchnia z betonu asfaltowego - wyjaśnia Nikodem Motyka, rzecznik prasowy MZDiM. - Po zakończeniu prac w tej dzielnicy MZDiM rozpocznie modernizacje kolejnych dróg gruntowych.

Wykaz wszystkich dróg gruntowych, na których będą prowadzone prace modernizacyjne można znaleźć na stronie internetowej MZDiM w zakładce "Czas na gruntówki”.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek