Kolejne gruntówki w remoncie

9 września 2013, 12:56

Zakończył się remont gruntówek na Dąbrowie Narodowej i Borach. W ostatnim czasie nowe nawierzchnie asfaltowe ułożono na ulicach Sielec i Strażackiej. Wcześniej zmodernizowano ulice: Podgórską, Byczyńską, Wolną, Jasiugi, Nowowiejską i Dąbrowską. Aktualnie prace przygotowawcze rozpoczęły się na Długoszynie i w Ciężkowicach.

W tym roku na Długoszynie zmodernizowane zostaną trzy drogi gruntowe: Jaszuńskiego, Chmielna i Skałka. Natomiast w Ciężkowicach prace remontowe wykonywane będą na ulicach Ludowej, Zdrojowej, Turystycznej, Cichy Kącik, Klinowej (od ul. Ks. Mroczka do posesji nr 40) oraz Luszowickiej (od ul. Wolności do posesji nr 10).

- Aktualnie ekipy remontowe prowadzą prace modernizacyjne na ul. Kruczej na Podłężu - wyjaśnia Nikodem Motyka, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. - Obecnie układana jest podbudowa z kruszywa kamiennego. Nowa nawierzchnia zostanie rozścielona na blisko 200-metrowym odcinku.

Wykaz wszystkich dróg gruntowych, na których będą prowadzone prace modernizacyjne można znaleźć na stronie internetowej MZDiM w zakładce "Czas na gruntówki”.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek