Nowe mieszkania własnościowe od JTBS

3 października 2013, 15:42

Nowe mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji i w korzystnej cenie? 25 września Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zakończyło dużą inwestycję - budowę kolejnego bloku mieszkalnego przy ul. Partyki. W ramach inwestycji pn. "Matejki - III etap na własność" powstał obiekt z 23 lokalami - jedno, dwu, trzy i czteropokojowymi.

- Na fali sukcesu sprzedaży domów jednorodzinnych, miasto w porozumieniu z Jaworznickim Towarzystwem Budownictwa Społecznego podjęło decyzję o realizacji bloków z mieszkaniami na własność - mówi Prezydent Miasta Paweł Silbert. - Do tej pory w ramach inwestycji oddaliśmy do użytku już 62 mieszkania.

Wszystkie mieszkania w ramach przedsięwzięcia "Matejki III etap na własność” oddawane są do użytku w stanie zaawansowanym deweloperskim, tzn. otynkowane (gładź gipsowa) z zamontowanymi grzejnikami c.o., bez okładzin ściennych i podłogowych, drzwi wewnętrznych i wyposażenia. Dodatkowo w budynku "B” do każdego lokalu przydzielona jest piwnica, proporcjonalnie do wielkości mieszkania od 5,4 m2 do 14,2 m2, a do wszystkich mieszkań w obu obiektach miejsce parkingowe. Inwestycja "Matejki - III etap" posiada lokale o zróżnicowanym metrażu - 38,1 m2; 55,3 m2; 63,7 m2; a nawet 96,8 m2. Planowany termin przekazania kluczy właścicielom to październik 2013 r. (dla budynku "B”) oraz styczeń 2014 r. (dla budynku "A”). Ceny mieszkań w inwestycji Matejki III etap wahają się od 3.299,00 do 3.590,21 zł/m2.

- Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni wynikami sprzedaży. W chwili obecnej zostało jeszcze tylko kilka mieszkań w naszej ofercie - podkreśla prezes JTBS Janusz Łach.

To istotna informacja dla planujących zakup własnego, nowego „M”, gdyż kolejna inwestycja Jaworznickiego TBS Sp. z o. o. będzie dotyczyła mieszkań na wynajem przy ul. Koszarowej w Szczakowej.