Niemen dla Hospicjum

7 października 2013, 10:53

Już niebawem jaworznian czeka nie lada wydarzenie muzyczne, które nie tylko będzie wyjątkowe pod względem artystycznym, ale także, a może przede wszystkim, będzie dowodem na wielkie serce artystów goszczących w naszym mieście. W niedzielę, 20 października, w koncercie charytatywnym na rzecz jaworznickiego Hospicjum Homo-Homini wystąpi Natalia Niemen - artystka niezwykła, nietuzinkowa, odstająca od komercyjnych trendów. Cegiełki na koncert już w sprzedażny.

Natalia Niemen zaprezentuje program zatytułowany "Niemen mniej znany" - koncert charytatywny na rzecz jaworznickiego Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta w ramach ogólnopolskiej kampanii "Hospicjum to też życie" oraz ogólnoświatowej kampanii "Głosy dla Hospicjów".

Podczas występu na scenie artystce towarzyszyć będą: Piotr Baron na saksofonie, Irek Głyk na perkusji, Tomasz Kalwak na instrumentach klawiszowych, Adam Szewczyk na gitarze i Wojtek Gąsior na basie.

Koncert, który odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS rozpocznie się o godzinie 17:00. Biletem wstępu będzie natomiast cegiełka na koncert na rzecz Hospicjum w wysokości 30 zł - do nabycia w sklepie "Melodia" i biurze Hospicjum przy ul. Górniczej 30 - od 9:00 do 15:00, tel. 32 / 753 50 02.

Tradycyjnie w trakcie koncertu odbędzie się kwesta na rzecz Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta w Jaworznie.

Honorowy Patronat nad koncertem objął Prezydent Jaworzna - Paweł Silbert