Sobotnie "Zaduszki na jazzowo"

31 października 2013, 08:00

Ciekawa propozycja dla fanów dobrego jazzu - zapraszamy do udziału w jaworznickich Zaduszkach Jazzowych, które odbędą się w sobotę, 2 listopada br., o godz. 19:00, w Klubie Relax. Będzie to świetna okazja do spotkania znajomych, powspominania tych, którzy odeszli oraz wysłuchania koncertu, podczas którego wystąpią Jerzy Główczewski, Marek Podkowa, Dave Nilaya, Ewelina Zięba oraz Małgosia Zuber. Pierwotnie "Zaduszki" miały odbyć się w niedzielę - 3 listopada, jednak ze względu na żałobę narodową ogłoszoną po śmierci Tadeusz Mazowieckiego, organizatorzy postanowili zmienić dzień koncertu.

Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna eM Band w swojej nowej siedzibie - Klubie Relax na Niedzieliskach, organizuje pierwsze w naszym mieście wydarzenie łączące wspominanie bliskich, których nie ma już wśród nas, z muzykowaniem w jazzowym stylu.

To wyjątkowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00 w kościele na Niedzieliskach mszą zaduszkową "na jazzowo". Natomiast o godzinie 19:00 zacznie się część koncertowa, a po niej o 21:00 odbędzie się jam session - dedykowana tym odważniejszym jaworznianom, którzy przyniosą z sobą instrumenty.