Niebo pełne cudów...

12 listopada 2013, 08:52

Już niebawem jaworznianie będą mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym muzycznym wydarzeniu. 17 listopada, o godz. 18:00 w Hali MCKiS, odbędzie się koncert zespołu Raz Dwa Trzy z towarzyszeniem obu  orkiestr naszego miasta. Koncert będzie miał charakter charytatywny a dochód zostanie przekazany na rzecz jaworznickiej Wspólnoty Betlejem.

Zespół Raz Dwa Trzy, który już od 23 lat gości na polskiej muzycznej scenie, zagra w Jaworznie wraz muzykami obu miejskich orkiestr - Orkiestry Kameralnej Miasta Jaworzna Archetti oraz Orkiestry Rozrywkowej Miasta Jaworzna eM Band. Sposobnością do tego znamienitego spotkania będzie koncert charytatywny, który ma wspomóc Wspólnotę z okazji stulecia działalności Domu "Betlejem”. To muzyczne wydarzenie pod niebanalnym tytułem: "Raz, dwa, trzy... Pod Niebem Pełnym Cudów", będzie utrzymane w "bigbandowo - symfonicznym” charakterze, a za pulpitem dyrygenckim stanie Hubert Kowalski.

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert, który nie tylko dostarczy niezapomnianych doznań muzycznych, bo przecież występujący w nim artyści są tego gwarancją, ale również w sposób wymierny pozwoli wspomóc tych, którzy na co dzień żyją w cieniu naszych codziennych zajęć, trosk i radości. Tego wieczoru to właśnie ONI będą w centrum wydarzeń.

Bilety - cegiełki w cenie 50 zł, są już do do nabycia w Teatrze Sztuk, ul. Mickiewicza 2, w Domu Wspólnoty "Betlejem" przy ul. Długiej 16 oraz w sklepie "Melodia" przy ul. Grunwaldzkiej 54 a. W dniu koncertu będzie można także obejrzeć okolicznościową wystawę fotograficzną oraz odwiedzić kiermasz rękodzieła wykonanego przez podopiecznych Wspólnoty "Betlejem".

***

Przypomnijmy, iż "Betlejem" jest chrześcijańską wspólnotą, której powołaniem i misją jest służba ubogim. Wszelka działalność skupiona jest wokół Domu "Betlejem", w którym przebywają osoby "po przejściach" - bezdomni, uzależnieni, samotni i chorzy. Mieszkańcy domu, wraz z przyjaciółmi i wolontariuszami, podejmują trud walki o lepsze i godne życie oraz otwierają się na potrzeby innych. A miejsce które tworzą jest miejscem SPOTKANIA, bo spotkanie inspiruje, umacnia i zmienia.