Polskie przeboje uświetnią 11 listopada

5 listopada 2013, 13:39

Już wkrótce będziemy obchodzić 95. rocznicę powrotu Polski na mapę Europy, po 123 latach niewoli. Oprócz tradycyjnych okolicznościowych obchodów, zapraszamy także na wyjątkowy koncert pt. "Złote Polskie Przeboje", który odbędzie się w Święto Niepodległości o godzinie 17:00, w Hali Widowiskowo – Sportowej MCKiS. Dla jaworznickich melomanów świetna wiadomość - wstęp na koncert będzie wolny.

To muzyczne wydarzenie przygotował "eM Band" - Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna wraz z towarzyszeniem zaproszonych gości. Na scenie pojawią się m.in. Andrzej PAPA Gąszczyk, Ewelina Zięba, Małgorzata Zuber, Bartosz Jaśkowski, Klaudia Zaforembska oraz Czesław Jakubiec, jako "Kabaret Tenor".

Tematem koncertu uświetniającego obchody Narodowego Święta Niepodległości będą "Złote Polskie Przeboje", a więc muzyka lat 70 i 80, a wśród proponowanych utworów znajdą się m.in. "Kormorany", "Ładne oczy masz", "Auotstop", "Wróć do mnie" oraz wiele, wiele innych.