Zadbaj o zdrowie i urodę czyli... BĄDŹ KOBIETĄ!

15 listopada 2013, 10:13

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dedykowane specjalnie dla Pań pod nazwą "...Być Kobietą”. Jeśli chcesz skorzystać z bezpłatnych porad wizażystów, stylistów, kosmetologów, dietetyków, terapeutów, trenerów personalnych, czy też poddać się szeregowi darmowych badań, to nie może Cię zabraknąć 18 listopada w Hali  Widowiskowo-Sportowej MCKiS.

W najbliższy poniedziałek odbędzie się wielkie spotkanie kobiet w naszym mieście. Event pod wdzięczną nazwą "...Być kobietą" rozpocznie się o 16:00 w hali MCKiS. Ideą tego przedsięwzięcia są zarówno badania profilaktyczne jak i działania edukacyjne oraz informacyjne. Jaworznianki i ich rodziny będą mogły zdobyć wiedzę na temat jak być zdrową i piękną.

W programie m.in. porady związane z doborem makijażu, stylu i fryzury, przedstawione zostaną również najnowsze trendy w modzie. Będzie można także wykonać badania profilaktyczne tj. badanie słuchu, wzroku, sprawdzić ciśnienie krwi, poziom cukru i wiele innych. Dodatkowo w programie: występ Ewy i Kasi Goławskich, oraz pokaz Zumby. Ponadto zaplanowano także atrakcje dla maluchów. Warto więc przyjść, zobaczyć, dobrze się bawić, a nawet otrzymać upominki ufundowane przez partnerów akcji. Zaprezentują się także firmy, które potrafią zadbać o dobre zdrowie, wygląd i samopoczucie kobiet.

Wydarzenie zostało zainicjowane przez Centrum Promocji Zdrowia i Radną Annę Lichotę, we współpracy z Miejskie Centrum Kultury i Sportu. Honorowy patronat nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Miasta Jaworzna.