Męska Rzecz Być z Kobietą - ANDROPAUZA 2

20 listopada 2013, 10:45

Po dużym sukcesie "Andropauzy", która w ciągu dwóch sezonów została wystawiona w całej Polsce ponad 500 razy, przyszedł czas na kontynuację przygód roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru członków kultowej formacji tanecznej "Andropauza Dance". Czy druga część komedii Jana Jakuba Należytego jest równie udana będziemy się mogli przekonać w Jaworznie już 3 grudnia.

Czy przyjaźń dobrych kolegów przetrwa próbę sił? Czy wśród wielu różnic między kobietą a mężczyzną może pojawić się jeszcze jedna - różnica wieku? Na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami? Miedzy innymi na te właśnie pytania w zabawnej i przewrotnej konwencji próbują odpowiedzieć artyści występujący na scenie. "Smaczkowi" historii dodaje oczywiście obecność bezwzględnej i bezwzględnie pięknej kobiety. Problemem jest natomiast to, że ona jest jedna a zalotników aż pięciu.

Autor sztuki, wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania, zapewnia o szczęśliwym zakończeniu perypetii. Dla kogo jednak historia okaże się happy endem? O tym będziecie się Państwo mogli przekonać sami. Na przedstawienie zapraszamy we wtorek - 3 grudnia, na godz. 19.00 do Domu Kultury w Jeleniu (ul. Wiosny Ludów 1). W związku z tym, że "wojna płci jest odwieczna i w pesel nie zagląda", sztuka dedykowana jest widzom w każdym wieku.

Bilety w cenie 60 zł można kupić w trzech punktach:

• Hala Widowiskowo - Sportowa MCKiS, ul. Grunwaldzka 80, pon. - pt. 10.00-16.00
  • Dom Kultury MCKiS w Jeleniu, ul. Wiosny Ludów 1, pon. - pt. 8.00-18.00, sob. 8.00-13.00
  • Salon Muzyczny "Po schodkach", ul. Sienkiewicza 9, pon. - pt. 9.30-17.30, sob. 9.00-14.00

Serdecznie zapraszamy!