Jaworzno kontra Żory - dogrywka

20 sierpnia 2012, 11:51

W III turze Wakacyjnej Bitwy Miast - konkursu ogłoszonego przez Dziennik Zachodni i portal naszemiasto.pl - Jaworzno zremisowało z Żorami. Głosowanie w dogrywce potrwa do wtorku, 21 sierpnia, do godziny 12:00.

Pojedynki między miastami odbywają się system pucharowym - zwycięzca przechodzi do kolejnej rundy. I tak aż do wielkiego finału, w którym zostaną wyłonione dwa zwycięskie miasta: jedno w kategorii miast dużych i średnich, a drugie w grupie miast małych. Weryfikacja i ocena należy do samych mieszkańców, którzy za pomocą głosowania sms mogą wspierać swoje miasto.

Nagrodą dla zwycięskich miast będzie kampania promocyjna na łamach Dziennika Zachodniego, natomiast najaktywniejsi głosujący otrzymają sprzęt AGD oraz bony zakupowe.

Głosowanie w dogrywce trwa do wtorku, 21 sierpnia, do godziny 12:00. Zagłosuj na Jaworzno.