Wygraj bilety na koncert!

14 stycznia 2014, 10:59

Już 26 stycznia w Teatrze Sztuk muzycy Orkiestry Kameralnej "Archetti" zagrają wyjątkowy koncert pod tytułem "W krainie baśni". To muzyczne wydarzenie przeznaczone jest zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych pragnących choć na chwilę przenieść się do świata marzeń, bajek i wyobraźni.  Dla miłośników dobrej muzyki mamy nie lada atrakcję - 10 podwójnych zaproszeń - dla rodzica i dziecka.

Aby zdobyć wejściówki, wystarczy udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie: jak nazywa się dyrygent na stałe współpracujący z Orkiestrą Kameralną "Archetti"?

Propozycje odpowiedzi należy przesyłać wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres mailowy: redakcja@um.jaworzno.pl. Każda osoba może przesłać tylko jedną odpowiedź. W tytule maila prosimy wpisać "Archetti - koncert".

Na odpowiedzi czekamy do wtorku, 21 stycznia do godz. 16:00. Spośród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi, dziesięć otrzyma podwójne wejściówki na koncert pt. "W krainie baśni". Zwycięzców o wygranej i sposobie odbioru nagrody powiadomimy telefonicznie.

***

"Archetti" Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna zaprasza na Koncert, który odbędzie się w niedzielę, 26 stycznia 2014 r. w Sali Teatralnej Teatru  Sztuk w Jaworznie o godz. 18:00. "W krainie baśni" to koncert przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych pragnących choć na chwilę przenieść się do świata marzeń, bajek i wyobraźni.

Któż nie pamięta "Can you feel the love tonight" z Króla Lwa, "Beauty & The Beast" czy słynnej "When You Wish Upon a Star"? To tylko niektóre tytuły piosenek z filmów i bajek, jakie usłyszymy tego wieczoru.  Piękne melodie przeplatane będą baśniowymi historiami, czytanymi przez głównych bohaterów koncertu - Magdalenę Zawartko i Filipa Małka, artystów z Wrocławia, którzy na co dzień występują na scenach musicalowych w Polsce i Europie. Aranżacje muzyczne Bartosza Pernala, dopełnią brzmienie "Archetti" pod batutą Mateusza Walacha, dyrygenta, kompozytora i aranżera, laureata  Grand Prix na XVII Big Band Festiwal w Nowym Tomyślu.

Serdecznie zapraszamy na koncert, podczas którego  niezapomniane losy ulubionych bajkowych  postaci przeniosą nas do świata zaczarowanej, beztroskiej krainy. Bilety w cenie 25 zł normalny, 15 zł ulgowy oraz na kartę Jaworznickich Rodzin Wielodzietnych  do kupienia w kasie Teatru Sztuk w Jaworznie.