Zapraszamy na terapię śmiechem!

24 lutego 2014, 10:13

Pełna humoru i absurdu komedia z piosenkami, w gwiazdorskiej obsadzie, ukazująca wydarzenia kilku dni pracy policjantów w przygranicznym miasteczku. Tak w skrócie można scharakteryzować komedię pt. "Zwariowany Komisariat", którą już 28 marca będzie można zobaczyć "na deskach" Domu Kultury w Jeleniu. Bilety już w sprzedaży.

Bohaterów sztuki pt. "Zwariowany komisariat" charakteryzuje logika myślenia, która powoduje całkowity nonsens w komunikacji między nimi. W formie jest to bardziej spektakl kabaretowy niż klasyczna komedia. Komendant Obracaj jest najstarszy stażem w komisariacie, trochę megaloman, często cytuje znane przysłowia, zmieniając ich kontekst. Zazdrosny o żonę, również policjantkę Ziutę Kwas - Obracaj, podejrzewa o romans z agentem Tomkiem, karnie przeniesionym z CBA za nieudane operacje specjalne. Aspirant Warzecha, który próbuje naprawić swoją złą reputację pijaka, wykonuje zadania specjalne, między innymi poszukując iluzjonisty z "żółtym ptakiem". Komisariat odwiedzają: minister resortu z małżonką, generał policji, a co z tego wyniknie, zobaczycie Państwo sami.

Wartka akcja sztuki, przezabawne dialogi i absurdalne sytuacje nie pozwalają na sekundę nudy.... Obsada wymiennie: Dariusz Gnatowski, Andrzej Beya-Zaborski, Tadeusz Ross, Michał Milowicz, Jacek Fedorowicz, Jacek Kawalec, Piotr Pręgowski, Zbigniew Lesień, Ewa Kuklińska, Sylwester Maciejewski, Maciej Luśnia, Julita Kożuszek, Viola Arlak, Waldemar Ochnia.

28 marca 2014 r. (piątek), godz. 19.00
MCKiS Dom Kultury w Jeleniu, ul. Wiosny Ludów 1.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia:

• Hala MCKiS pon.- pt. w godz. 8.00 - 20.00;
  • DK Jeleń pon.- pt. w godz. 8.00 - 18.00.