Zagłosuj na "Pociąg do muzyki”!

14 marca 2014, 12:26

Wciągnięcie dzieci w świat dźwięków i rozbudzenie wyobraźni maluchów, to jedne z głównych celów projektu Stowarzyszenia Orkiestry Muzyki Nowej, która w Jaworznie chce przeprowadzić cykl warsztatów umuzykalniających dla najmłodszych. Aby realizacja przedsięwzięcia była możliwa organizatorzy starają się o pozyskanie wsparcia od Fundacji Aviva, w ramach konkursu "To dla mnie ważne”. Każdy kto chce się przyczynić do wygranej może codziennie głosować na jaworznicki projekt!

- Napisałam ten projekt osobiście, jako przedstawiciel Stowarzyszenia Orkiestry Muzyki Nowej, właśnie z myślą o Jaworznie. Nie jest to moje miasto rodzinne, jednak ze względów zawodowych czuję się z nim związana. Od kilkunastu lat pracuję w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Jaworznie – tłumaczy Alicja  Molitorys, autorka projektu "Pociąg do muzyki". - Uważam, że warto próbować zdobyć fundusze, by w Jaworznie podziało się coś niezwykłego.

Na projekt "Pociąg do muzyki" można głosować do 28 marca br. Codziennie można oddać 4 głosy z danego adresu IP – jednak z różnych adresów mailowych. 20 projektów, które zdobędzie najwięcej głosów, dostanie się do finału. Wtedy jury dokona oceny merytorycznej i podejmie decyzję o ewentualnym dofinansowaniu. Zachęcamy do głosowania!

Głosowanie oraz szczegóły projektu dostępne są na stronie www.todlamniewazne.pl.