Marek Bałata wśród muzycznych talentów

30 kwietnia 2014, 09:19

Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna "eM Band" zaprasza na trzeci już finał Forum Muzycznych Talentów, który odbędzie się w najbliższą sobotę - 3 maja w Klubie Relax. Gwiazdą tegorocznego spotkanie będzie znakomity wokalista jazzowy - Marek Bałata.

Głównym wydarzeniem trzeciej edycji Forum Muzycznych Talentów będzie tradycyjnie koncert finałowy laureatów. W tym roku jest on poświęcony twórczości Czesława Niemena. Oprócz finalistów Forum na scenie zobaczymy także Marka Bałatę, który wystąpi w towarzystwie muzyków "eM Band-u". Gościnnie zaśpiewa również Chór Fabryki Talentów, prowadzony przez Basię Janygę.

Bilety na to wydarzenie można kupić w cenie: 25 zł normalny i 15 zł ulgowy.

Dzień wcześniej - 2 maja - wszyscy zgłębiający tajniki i techniki śpiewu będą mieli wyjątkową okazję, aby wziąć udział w bezpłatnych, otwartych warsztatach wokalnych. Początek spotkania o godz. 15:00.