Profilaktyczny piknik w parku Podłęże

19 sierpnia 2014, 09:18

Zajęcia fitness, warsztaty z trenerem nordic walking, koncerty oraz bezpłatne porady i konsultacje medyczne. Takie atrakcje czekają na wszystkich, którzy w najbliższą sobotę, 23 sierpnia pomiędzy godziną 14.00 a 19.00 pojawią się na Pikniku Rodzinnym organizowanym przez Zespół Lecznictwa Otwartego, który odbędzie się w parku na Podłężu.

Impreza przebiegać będzie pod hasłem profilaktyki i promocji zdrowia wśród mieszkańców naszego miasta. Organizator przygotował dla gości pikniku wiele niespodzianek. Poza czynnym uczestniczeniem w zajęciach ruchowych, będzie można obejrzeć występy artystyczne - dla zgromadzonych zagra m.in. zespół Grafen i Orkiestra Kameralna "Archetti". Oprócz tego każdy będzie miał okazję nauczyć się jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy. Najmłodsi będą mogli spędzić czas korzystając z dmuchanych zjeżdżalni oraz biorąc udział w organizowanych dla nich grach i zabawach.

Szczegóły na plakacie.