Niedzielny koncert na "Dobry Wieczór"

21 sierpnia 2014, 08:28

Już w najbliższy weekend nie lada niespodzianka dla miłośników muzyki. W niedzielny wieczór na jaworznickim rynku odbędzie się koncert plenerowy kwartetu "Archetti". Melomani będą mogli wysłuchać arcydzieł muzyki rozrywkowej z różnych epok. Początek imprezy o godzinie 19:00. Dla wszystkich chętnych wstęp wolny. W razie niepogody koncert nie odbędzie się.

Jaworznianie będą mogli wysłuchać kolejnego letniego koncertu w plenerze pod tytułem "Dobry Wieczór". To muzyczne wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 24 sierpnia o godzinie 19:00.

Kwartet smyczkowy "Archetti" w składzie Paulina Woś i Jakub Bańdur - skrzypce, Dorota Mortek - altówka i Jakub Gucik - wiolonczela, przedstawi repertuar zestawiony z arcydzieł muzyki rozrywkowej różnych epok, od baroku, aż po wiek dwudziesty, autorstwa m.in. W.A. Mozarta, P. Czajkowskiego, A. Vivaldiego, G. Gershwina, A. Piazzolli.

Jeśli pogoda nie dopisze, koncert zostanie odwołany.