Lokomotywa przejechała przez rynek (fotogaleria)

27 października 2014, 12:01

Prezydent Paweł Silbert, pisarka Danuta Noszczyńska, dzieci i młodzież z jaworznickich szkół oraz mieszkańcy miasta wzięli w ubiegłą sobotę udział we wspólnym czytaniu "Lokomotywy” Juliana Tuwima. Recytowanie tego kultowego utworu odbyło się w ramach Festiwalu Bibliotek Szkolnych.

Organizatorami przedsięwzięcia były Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Jaworznie oraz jaworznicka filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Józefa Lompy w Katowicach. Oprócz wspólnego czytania "Lokomotywy”, wszyscy chętni mogli wziąć udział w konkursie pięknego czytania, a mieszkańcy z poczuciem humoru mogli wcielić się w swojego ulubionego książkowego bohatera, w literackiej stylizacji.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek