"Dopóki jesteś..."

2 października 2012, 11:46

W ramach ogólnopolskiej kampanii "Hospicjum to też życie" i ogólnoświatowej "Głosy dla Hospicjów" już 14 października w Jaworznie odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Hospicjum Homo-Homini im. Św. Brata Alberta. Przed jaworznicką publicznością wystąpi zespół "Skaldowie", a cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz placówki.

Początek koncertu, który odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS, zaplanowano na godzinę 17.00. Bilety w cenie 25 zł, będące jednocześnie cegiełką na rzecz jaworznickiego hospicjum, można już kupić w sklepie "Melodia" oraz w samej placówce - przy ul. Górniczej 30 (w godz. od 9:00 do 15:00). Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 32 / 753 50 02.

Tradycyjnie podczas koncertu odbędzie się kwesta na rzecz hospicjum stacjonarnego.

Honorowy patronat nad koncertem objął Prezydent Miasta Paweł Silbert.