Bilety na Festiwal Energii już w sprzedaży

8 czerwca 2015, 15:16

Za niespełna dwa miesiące będzie miała miejsce kolejna edycja Festiwalu Energii wraz z finałem międzynarodowego konkursu VJ-skiego. Jeśli ktoś planuje wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu może już kupić bilet. Warto to zrobić wcześniej, gdyż wejściówki w przedsprzedaży są nawet ponad dwukrotnie tańsze!

Przypominamy, że w pierwszy dzień sierpnia na Stadionie Miejskim przy ul. Krakowskiej 8 wystąpią znane i lubiane gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Bajm, Pectus i Luxtorpeda. Natomiast w konkursie Videozone - czyli niezwykłym połączeniu sztuk audio-wizualnych, wezmą udział artyści z różnych stron świata. Punktem kulminacyjnym będzie wyjątkowe show pirotechniczne, które podczas pierwszych edycji festiwalu było jednym ze znaków rozpoznawczych tej imprezy!

Bilety na to niezwykłe wydarzenie można już kupić na portalu TICKETPRO, w sklepach Media Markt, Media Expert, Saturn i Empik oraz w sklepie Tabak (Centrum Handlowo-Usługowe MANHATTAN). Sprzedaż biletów w Hali Widowiskowo-Sportowej ruszy od 15 czerwca.

Ceny biletów:

• do 7 lat - wstęp wolny
  • dzieci i młodzież ucząca się - 10 zł
  • pozostałe osoby - 15 zł
  • w dniu imprezy (wszyscy) - 25 zł

Uwaga!
15-latkowie (rocznik 2000) na 15-lecie MCKiS - wstęp wolny za okazaniem dowodu tożsamości.

Sponsorem głównym wydarzenia jest TAURON Polska Energia.