Zapraszamy na Dni Jaworzna

15 czerwca 2015, 08:15

Piknik Rodzinny, koncert Archetti z Krzesimirem Dębskim, konkurs kulinarny "Potrawa Regionalna", IV Jaworznicki Rajd Nordic Walking, koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy czy przegląd Teatrów Ulicznych - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Jaworzna podczas tegorocznych Dni Miasta. Od kilku lat, obchody święta miasta składają się z szeregu imprez sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych, które odbywają się na przestrzeni całego niemal czerwca.

W tym roku formuła ta została zachowana i MCKiS zaplanował całą gamę atrakcji, które powinny zaspokoić potrzeby i oczekiwania każdego jaworznianina, niezależnie od wieku.

Ważnym elementem Dni Jaworzna będzie na pewno IV edycja jaworznickiego Rajdu Nordic Walking, który po raz kolejny odbędzie się w GEOsferze i można się spodziewać, że znowu przyciągnie na start setki wielbicieli "marszu z kijami". Wśród wydarzeń kulturalnych można wymienić np. przegląd amatorskich teatrów dla dorosłych, a kulminacyjnym elementem obchodów będzie "Piknik Rodzinny" na stadionie Azotania, który zakończy się koncertem zespołu "Poparzeni Kawą Trzy".

Szczegółowy harmonogram imprez na zamieszczonym poniżej plakacie.