Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Warsztaty PoluZONE - Festiwal Energii 2015

16 czerwca 2015, 15:07

Tegoroczna edycja Festiwalu Energii, to również atrakcyjne wydarzenia towarzyszące. Jednym z nich są I Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne "PoluZONE", które stanowią unikatową propozycję dla instrumentalistów i wokalistów z całego kraju. Zajęcia prowadzone będą przez członków zespołu Poluzjanci - grupę wybitnych muzyków sesyjnych, których koncerty regularnie gromadzą nadkomplet publiczności.

Warsztaty, organizowane przez Fabrykę Talentów Centrum Edukacyjno-Artystyczne oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, będą się odbywały w dniach od 27 do 31 lipca. Wyróżnia je innowacyjne, komfortowe dla uczestnika, podejście do organizacji zajęć oraz grono wykładowców - PoluZONE to pierwsze w historii warsztaty gromadzące Poluzjantów w pełnym składzie: Kuba Badach, Piotr Żaczek, Robert Luty, Przemysław Maciołek, Grzegorz Jabłoński, Marcin Górny.

Dla mieszkańców najważniejszy jest fakt, że przez czas trwania warsztatów na jaworznickim rynku odbywać się będą każdego wieczora Jam Session, w którym będą brali uczestnicy zajęć i wykładowcy. Całość warsztatów zakończy się natomiast bezpłatnym koncertem plenerowym zespołu Poluzjanci, który oficjalnie rozpocznie serię koncertów gwiazd tegorocznego Festiwalu Energii. Na koncert zapraszamy na jaworznicki Rynek w piątek - 31 lipca - o godz. 20.00.

Sponsorem głównym Festiwalu jest TAURON Polska Energia.

Obrazek
Obrazek