Taniej tylko w przedsprzedaży

24 lipca 2015, 11:17

Do największej i najbardziej energetycznej imprezy Jaworzna pozostał zaledwie tydzień, nie warto więc zwlekać z zakupem biletów. Tym bardziej, że wejściówki w przedsprzedaży są nawet ponad dwukrotnie tańsze! Zakupy ułatwi nowy "punkt kasowy", który w najbliższy poniedziałek pojawi się na rynku.

Przypominamy, że w pierwszy dzień sierpnia na Stadionie Miejskim przy ul. Krakowskiej 8 wystąpią znane i lubiane gwiazdy polskiej sceny muzycznej: Bajm, Pectus i Luxtorpeda. Natomiast w konkursie Videozone - czyli niezwykłym połączeniu sztuk audio-wizualnych, wezmą udział artyści z różnych stron świata, a na scenie zobaczymy m.in. The Dumplings i Flirtini. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie wyjątkowe show pirotechniczne, które podczas pierwszych edycji festiwalu było jednym ze znaków rozpoznawczych Festiwalu Energii!

Bilety na to niezwykłe wydarzenie można już kupić na portalu TICKETPRO, w sklepach Media Markt, Media Expert, Saturn i Empik, w sklepie Tabak (Centrum Handlowo-Usługowe MANHATTAN) oraz w sklepie muzycznym „Po schodkach” przy ul. Sienkiewicza 9 (tzw. „Kocia”). Sprzedaż biletów prowadzona jest także w Hali Widowiskowo-Sportowej, a od 27 do 31 lipca, w godz. 13.00-21.00, punkt kasowy stanie także na jaworznickim rynku!

Ceny biletów w przedsprzedaży - do 31 lipca:

• dzieci i młodzież ucząca się - 10 zł
  • pozostałe osoby - 15 zł

W dniu imprezy cena biletów dla wszystkich uczestników będzie wynosiła - 25 zł!

Uwaga!
15-latkowie (rocznik 2000) na 15-lecie MCKiS oraz dzieci do 7 lat będą miały wstęp wolny za okazaniem dowodu tożsamości.

***

Wejściówki na imprezę można także wygrać w konkursach organizowanych na facebookowym fanpagu miasta - www.facebook.com/MiastoJaworzno.

***