Ruszyły warsztaty PoluZONE

27 lipca 2015, 13:01

Dzisiaj, o godzinie 10:00, rozpoczął się PoluZONE - I Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne z zespołem Poluzjanci. Spotkania z muzykami będą trwały do 31 lipca i są częścią tegorocznej edycji Festiwalu Energii. Oprócz zajęć warsztatowych, każdego wieczora uczestnicy PoluZONE spotykają się na wspólnym muzykowaniu, na jaworznickim rynku.

PoluZONE to unikatowa propozycja dla instrumentalistów i wokalistów z całego kraju. Warsztaty wyróżnia innowacyjne, komfortowe dla uczestnika, podejście do organizacji zajęć oraz grono wykładowców. Zajęcia prowadzone są przez członków zespołu Poluzjanci - grupy najwybitniejszych w kraju muzyków sesyjnych, których koncerty regularnie gromadzą nadkomplet publiczności.

Szereg imprez towarzyszących, takich jak cowieczorne jam sessions na rynku miasta oraz koncert finałowy uczestników PoluZONE stanowi ogólnodostępną strefę warsztatów, będącą bezpłatną atrakcją na wysokim poziomie artystycznym dla mieszkańców Jaworzna i okolic.

Całość warsztatów zakończy się darmowym koncertem plenerowym zespołu Poluzjanci, który oficjalnie rozpocznie serię koncertów gwiazd tegorocznego Festiwalu Energii.