Zmiana w rozpisce sceny Videozone

28 lipca 2015, 14:42

Z przyczyn niezależnych od organizatora, uległa zmianie godzina koncertu zespołu The Dumplings w ramach Festiwalu Energii Videozone Jaworzno 2015. Występ popularnego duetu odbędzie się na scenie Videozone godzinę później, co spowodowało lekkie przesunięcie planowanych występów.

Przypominamy, że w pierwszy dzień sierpnia na Stadionie Miejskim przy ul. Krakowskiej 8 będzie miał miejsce finał Festiwalu Energii wraz z międzynarodowym konkursem VJ-skim. Na festiwalowej scenie wystąpią: Pectus, Luxtorpeda i Bajm, natomiast w namiocie Videozone: The Dumplings, Flirtini oraz finaliści konkursu VJ-skiego. Imprezę rozkręci i poprowadzi do tańca sopocka ekipa Trap’n’Twerk. Nie zabraknie również wyjątkowego show pirotechnicznego.

Po zmianach spowodowanych przesunięciem występu The Dumplings, nowa rozpiska sceny Videozone wygląda następująco:

21:00 – DJ Set
22:00 – The Dumplings
23:00 – konkurs Videozone
00.30 – Trap’n’Twerk
01:30 – Flirtini

Pozostały plan nie ulega zmianie:

SCENA GŁÓWNA:

18:00 - Pectus