Autobusem na Festiwal

31 lipca 2015, 08:52

Podobnie jak w latach ubiegłych, aby ułatwić fanom dojazd na Festiwal Energii, miasto zorganizowało dodatkowe kursy autobusów, które pomogą uczestnikom imprezy dostać się po koncertach do domów. Osoby, które na Festiwal będą wolały przyjechać własnym samochodem, muszą pamiętać, że ilość miejsc parkingowych w rejonie samego stadionu jest ograniczona, służby miejsce zadbały jednak o ich odpowiednie przygotowanie.

Dojazd na tegoroczny Festiwal Energii, odbywający się na stadionie miejskim przy ul. Krakowskiej, możliwy będzie autobusami linii: A, E, 303, 350 – bezpośrednio do przystanku STADION MIEJSKI zlokalizowanego tuż obok „Victorii”. Dodatkowo istnieje możliwość dojazdu do przystanku KRAKOWSKA PĘTLA, usytuowanego około 600 metrów od miejsca imprezy, liniami: JS304312, 313370, 390 oraz wybranymi kursami linii 305 i 307.

Powrót z festiwalu możliwy będzie autobusami odjeżdżającymi z przystanku KRAKOWSKA: linią N o godz. 23:31 oraz linią E o godz. 00:05.

Ponadto, 10 minut po pokazie pirotechnicznym, około godz. 00:15 z przystanku KRAKOWSKA uruchomiony zostanie dodatkowy kurs linii N (na trasie: Krakowska, Centrum, Podwale, Leopold, Podłęże, Osiedle Stałe, Dąbrowa narodowa, Łubowiec, Dąbrowa Narodowa, Osiedle Stałe, Niedzieliska, Długoszyn, Góra Piasku, Szczakowa, Pieczyska, Ciężkowice, Wilkoszyn, Szpital, Urząd Miejski, Krakowska) oraz linii 367 (na trasie: Krakowska, Matejki, Stara Huta, Sobieski, Jeleń, Byczyna Pętla).

Na imprezę zapraszamy w sobotę - 1 sierpnia! Pierwszy z zaplanowanych koncertów rozpocznie się o godzinie 18.00.