Artystyczny piątek w Teatrze Sztuk

13 listopada 2015, 21:28

Wielbiciele ciekawych wydarzeń kulturalnych mieli w piątkowy wieczór do wyboru aż dwie różnorodne imprezy, odbywające się w tym samym miejscu - w Teatrze Sztuk. Na sali koncertowej można było wysłuchać koncertu zaduszkowego w wykonaniu uczniów, absolwentów i przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego, natomiast w galerii odbył się wernisaż wystawy V Międzynarodowego Biennale Plakatu Społeczno-Politycznego. W obu imprezach wzięła udział Monika Bryl, Zastępca Prezydenta Miasta.

Jedynkowe Zaduszki były wydarzeniem unikatowym i jednorazowym więc jeśli ktoś przegapił występ nie będzie już mógł obejrzeć koncertu w wykonaniu młodych artystów i towarzyszących im gości specjalnych. W lepszej sytuacji są fani sztuk plastycznych, jeśli bowiem przegapili otwarcie wystawy V Międzynarodowego Biennale Plakatu Społeczno-Politycznego ciągle mogą obejrzeć nagrodzone w tym roku prace. Ekspozycja będzie prezentowana do końca listopada. Zapraszamy!

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek