Spotkanie ze Świętym Mikołajem

23 listopada 2015, 12:19

Święty Mikołaj, na którego czekają z utęsknieniem wszystkie dzieci, odwiedzi Jaworzno już w sobotę, 5 grudnia o godz. 16:30. Na jaworznickim rynku na najmłodszych czeka pełen atrakcji i świątecznej magii wieczór.

Podczas interaktywnego programu pn. "Mikołajki ze śnieżnej bajki" nie zabraknie wesołych piosenek i wspaniałej zabawy. Będą drobne słodkie upominki dla dzieci oraz gorąca czekolada. Zapalone też zostaną światełka na stojącej w centrum miasta choince. W tłumie, oprócz Mikołaja, będzie można spotkać szczudlarzy w świątecznych strojach. Nie zabraknie również specjalnie przygotowanych stoisk, gdzie panie malować będą buzie wszystkim chętnym dzieciom. Na jaworznickim Rynku zlokalizowany będzie także mikołajkowy "fotopunkt", w którym fotografowani będą najmłodsi wraz ze Świętym Mikołajem.

Serdecznie zapraszamy!