Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Sylwester na jaworznickim Rynku!

31 grudnia 2015, 11:49

Zastanawiasz się jak przywitać Nowy Rok? Najlepiej zrobić to w gronie znajomych i przyjaciół na jaworznickim Rynku, gdzie po raz trzeci zorganizowana zostanie plenerowa impreza sylwestrowa. Gwiazdą wieczoru będzie Liber, a całość rozkręcać będzie DJ Wikar z Radia Eska.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 22.00. Rozpocznie ją Piotrek Wikar - znany i lubiany DJ Radia Eska, prowadzący kultowy program radiowy “10 hitów jeden po drugim”. Jego występ będzie jedynie wstępem do prawdziwych emocji, które rozpoczną się o 22.30, kiedy to na scenie zagości Liber. Tego wykonawcy nie trzeba przedstawiać. Jest autorem takich przebojów jak “Teraz Ty” - w duecie z Natalią Szroeder - “Mijamy się”, “Bogini” czy “Nowe szanse” w duecie z Sylwią Grzeszczak. Liber jest dwukrotnym zwycięzcą Eska Music Awards w kategorii “Artysta Roku”.

Po przywitaniu Nowego Roku odbędzie się pokaz ogni sztucznych, po którym znów muzycznymi hitami uraczy nas DJ Wikar. Serdecznie zapraszamy!

Autobusem w noc sylwestrową

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej w noc sylwestrową! Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, po północy wykonane zostaną wszystkie przewidziane w rozkładzie jazdy kursy nocne na liniach: E, N i 303.

Więcej informacji na www.pkm.jaworzno.pl

Obrazek